Tuna dhe Patrisi me fëmijë të dytë? Flet këngëtarja

  Tuna e ka dhënë përgjigjen e shumëpritur.      

Lidhja e këngëtares Tuna Sejdi dhe Patris Berishës ka qenë e shumë komentuar që nga fillimet e para, shkruan lajmi.net.

Portali jonë ishim të parë që e zbuluam se ata janë bashkë e më pas edhe për shtatzëninë të cilën e konfirmuan burime të afërta me çiftin.

E edhe pas martesës emrat e tyre i kemi hasur shpesh nëpër media, shkak i zërave që Tuna i ka prishur raportet me familjen e Patrisit dhe jo vetëm.

Rreth kësaj, dhe mundësisë për një fëmijë të dytë me Patrisin ajo ka folur si rrallë herë gjatë një interviste të dhënë për ‘Mirage’ të cilën ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/