Tuna është gati për të nisur një vit të ri

Tuna Sejdiu po përmbyll edhe një vit në karrierën muzikore.

Tuna Sejdiu këtë vit kishte qenë goxha e angazhuar me projekte muzikore dhe koncerte, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet në biçikletë.

“Me çiklizëm drejt 2019”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Tuna është “Maria”, këngë kjo në duet me Seven Saraçin. /Lajmi.net/

Loading poll ...