Tuna tregon të vërtetën rreth prishjes së raporteve me familjen e Patrisit

  Tuna më në fund ka folur për familjen e Patrisit.      

Këngëtarja Tuna Sejdi ndër mysafiret speciale në emisionin e fundit të ‘Mirage’ aty ku foli rreth karrierës muzikore, jetës private dhe shumëçka tjetër, shkruan lajmi.net.

Ajo po ashtu si rallë herë ka folur për raportet me familjarët e burrit të saj Patrisit, kështu duke sqaruar gjithçka.

Për detaje mund ta ndiqni intervistën e plotë./Lajmi.net/

Loading poll ...