Tuna vishet e rregullohet si asnjëherë më parë

Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në show bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo