U bë nënë një muaj më parë, Linda Halimi mahnit me format trupore

 

Para një muaji këngëtarja, Linda Halimi u bë nënë për herë të parë.

Këngëtarja nga Vitia e cila prej vitesh jeton në Amerikë para një muaji u bë nënë e një vajze, shkruan lajmi.net.

Meqë kanë kaluar pak kohë, Halimi ka befasuar me linjat trupore e që duket se është rikthyer në formë shumë shpejt.

Linda pas lindjes është paragjykuar mjaft shumë nga njerëzit për shkak se bashkëshorti i saj është amerikan.

Megjithatë, artistja shqiptare ka reaguar duke thënë se ndihet mjaft mirë dhe është shumë e lumtur. /Lajmi.net/