U bë ‘nuse’, prezantuesja shqiptare solli foton kur mbante gjoksin me duar

  Roza Lati, momentalisht është njëra nga femrat më aktive shqiptare.      

Prezantuesja nga Shqipëria, Roza Lati përflitet vazhdimisht në mediat rozë për postimet që publikon, shkruan lajmi.net.

Ajo publikoi një imazh në llogarinë e saj personale, Instagram kur pozoi si nuse dhe dukej për mrekulli. “Kujtime të mira, e keqe si nuse”, janë fjalët e saj.

Lati shquhet si prezantuese tejet e zonja e cila çdo javë sjell gjëra të ndryshme në emisionin e saj, “Why Not”.

Përveç si moderatore, Roza gëzon linja trupore bombastike për tu pasur zili. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Good memories Bad ass bride @salon_arba @anjezadyrmishi_photographer 

A post shared by   Roza Lati  (@roza_lati) on