U përfol për lidhje me Bekim Balajn, Kejvina zbulon se a është e dashuruar

  Kejvina Kthella javë më parë ka qenë kryetemë e medieve rozë, kjo për shkak se u përfol për një romancë me futbollistin Bekim Balaj.      

Kejvina Kthella ishte fotografuar në një klub në Tiranë afër futbollistit dhe kjo gjë bëri të qarkullonin thashetheme për lidhje mes tyre, shkruan lajmi.net.

Por, velina kishte reaguar duke thënë se nuk është e vërtetë, pasi vetëm në një moment ai i ishte afruar për t’i thënë diçka.

E ftuar në një intervistë për “Prive”, Kejvina është pyetur nëse është e dashuruar, meqë rast bëri të gjithë konfuz me përgjigjen e saj.

“Mbase”, u përgjigj ajo, duke mos zbuluar nëse ia ka rrëmbyer ende dikush zemrën. /Lajmi.net/