U shfaq seksi në rozë, ky është çmimi i fustanit të Nora Istrefit

 

Është njëra nga mamatë më seksi të estradës por edhe me shumë stil.

Nora Istrefi, është këngëtarja e cila mahnit me format trupore edhe pse tashmë është nënë e një vajze, shkruan lajmi.net.

Pak më parë, Istrefi publikoi disa imazhe në llogarinë e saj, Instagram gjersa shfaqej tejet e ‘nxehtë’ në një fustan të shkurtër rozë.

E ky fustan i Norës nuk është edhe aq i shtrenjtë marrë parasysh standardet e larta të artisteve tona. Sipas faqes “What they wearin”, ky fustan kushton vetëm 156 euro.

Megjithatë, më atraktive dhe në formë se keni parë moti. /Lajmi.net/