Vajza dhe nipi i Edonës “fluturojnë” në shtëpi

Është vetëm një montazh por kaq shumë vëmendje nuk pritej që të dhuronte.

Është ky imazhi i përbashkët i vajzës dhe nipit të këngëtares së njohur, Edona Llalloshit, që sot vërshoi rrjetet sociale me shikueshmërinë më të lartë, shkruan Kosovarja.

Ishte vëllau i saj, Miloti, që këtë ide shpalosi vetëm sa për zbavitje, por që godet mediat në këtë mënyrë kush do ta priste e mendonte…

Këtu nuk e la fare keq as Edona Llalloshi, me një koment të saj qesharak lidhur me këtë.

Se për çka e kemi fjalën, atëherë është imazhi në vijim që këtë e dëshmon më së miri. /Kosovarja/

Loading poll ...