Vajza e Memli Krasniqit po bëhet modele. Ja çfarë bukurie…

Memli Krasniqi figurë e rëndësishme e botës së artit dhe politikës. Ai, u bë i famshëm në moshë të re falë talentit për muzikë, shkruan “Kosovarja”.

Për një kohë të konsiderueshme, Memli Krasniqi ishte reperi më i popullarizuar në Kosovë. I tillë do të ishte edhe sot e kësaj dite nëse do të vazhdonte të merrej me muzikë.

Memli i suksesshëm në çdo sferë, e gjithashtu edhe në jetën private, si bashkëshort e baba, shkruan “Kosovarja”.

Memli Kransiqi është baba i lumtur i tre fëmijëve, ndërkaq gjykuar nga fotot, vajza e vogël duket se do ti bëhet modele./Kosovarja/