Vajza e Mozzikut dhe Loredanës realizon fotosesionin e parë

Tashmë ajo ka marrë famë, ndonëse ende s’ka mbushur një muaj jetë.

Është kjo vogëlushja që mbanë emrin Hana, vajza e dy artistëve të njohur Mozzikut dhe Loredanës.

Hana e vogël tashmë ka edhe një llogari në rrjetin social Instagram.

Mes trëndafilave, ajo po duket si engjëll i fjetur.