Vajza në foto, sot është këngëtare shumë e dashur për ju

  Mirsa Kërqeli, vazhdon të mbetet njëra nga artistet më të dashura për publikun.      

Këngëtarja nga Gjilani, Mirsa Kërqeli ka kohë që është shkëputur nga muzika por jo edhe nga rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

E në atë Instagram, ajo publikon imazhe dhe video të ndryshme e cila sot është rikthyer në kohë dhe solli këto foto nga fëmijëria.

Kërqeli edhe e vogël duket po aq simpatike sa tani, e cila admirohet për pamjen e saj natyrale, meqë tashmë jemi mësuar me ndërhyrjet kirurgjike të artisteve shqiptare.

“Djaloshi im”, “Punë e madhe”, “Buzën mbi buzë”, janë tri nga projektet e suksesshme të Kërqelit. /Lajmi.net/

Loading poll ...