Valdrin Sahiti: Cardi B kërkoi numrin tim, më shkruajti në…

 

Valdrin Sahiti, është njëri prej kreatorëve më të suksesshëm shqiptar.

Përveç se pëlqehet në trojet shqiptare, puna e Valdrinit shihet se po pëlqehet edhe jashtë trojeve tona, shkruan lajmi.net.

Kjo u bë e ditur nga vetë ai pasi në emisionin “Xing me Ermalin”, ka treguar se komunikon edhe me artistë të famshëm botëror siç është edhe reperja, Cardi B.

Ermali e pyeti se si ka mundësi që ajo e ndjek në rrjetin social Instagram dhe më pas kreatori nga Kosova tregoi se si u njoh me të.

Loading poll ...

“Më ka shkruar direkt në WhatsApp! ‘Ishte shaka apo e vërtetë”, – Kur fola me çunat dhe gocat në punë, më thanë: Ajo është Cardi” dhe ishte shumë mirë te bisedoja me të”, ka thënë ndër të tjerash Valdrini. /Lajmi.net/