Vallëzimi romantik i Yllka Kuqit me bashkëshortin 

 

Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj duken shumë romantik në postimet e fundit.

Yllka Kuqi e cila njihet për zërin dhe karakteristikat që ka si këngëtare është e mirë edhe në vallëzim, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka dëshmuar në shumë performanca të saj por të paktë janë ata që e kanë parë se sa romantike duket kur vallëzon me bashkëshortin.

Yllka së fundmi i ka publikuar disa imazhe nga nmbrëmja e kaluar në një nga lokalet ku në një moment shihet edhe duke kënduar.

“Je dashnia” është projekti i saj i fundit muzikor me videoklip i cili po pëlqehet e dëgjohet akoma shumë ani pse kanë kaluar dhjetë muaj prej publikimit./Lajmi.net/