Valza Zhegrova zgjedh mes Feros dhe S4MM

 

Valza Zhegrova ka zgjedhur në mes emrave të njohur në estradë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Valza Zhegrova ka qenë protagonistja e radhës në rubrikën “Kë Zgjedh”, shkruan lajmi.net.

E pyetur se kë zgjedh mes reperëve, Feros dhe S4MM? Valza zgjedh njërin prej tyre që mund ta mësoni në videon më poshtë.

Valza është një nga emrat më të dashur për publikun, e cila prej Belgjikës erdhi në Kosovë për të kontribuar me muzikë.

Ajo para pak ditëve solli këngën e re “Luje Baby” në bashkëpunim me Zaza. /Lajmi.net/