Vedat Bajrami: Dashuri e parë dhe e fundit je Kosova

 

Kombëtarja e Kosovës me një paraqitje tjetër të mirë, mbrëmë ka arritur të ndalë në barazimin 2:2 Danimarkën.

E këtij rezultati i janë gëzuar edhe personazhet e famshme publike të cilët kanë reaguar në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Në mesin e tyre ishte edhe aktori i njohur, Vedat Bajrami, teksa shfaqet me disa aktorë tjerë kosovarë në përkrahje të Përfaqësueses.

“Dashuri e parë dhe e fundit je Kosova???⚽️”, ka shkruar ai bashkangjitur fotografisë së publikuar në Instagram. /Lajmi.net/

Loading poll ...