Vera Ora uron festat, u ‘bën’ konkurrencë vajzave me këtë pamje

Nëna e Rita Orës, Vera Ora, ka uruar festat përmes disa fotografive.

Vera Ora ka postuar disa fotografi, të realizuara në shtëpinë e stolistur për festat e fundvitit, shkruan lajmi.net.

Ajo ka uruar të gjithë për festa, ndërsa kishte edhe disa këshilla për të gjithë meqë po fillon një vit i ri.

“Gëzuar festat miqtë e mi, gjithmonë shikoni jetën tuaj në një tjetër nivel në vitin e ri, personalisht dhe profesionalisht… ?
Pa marrë parasysh se sa i vështirë ishte viti i kaluar ju mund të filloni përsëri ?
Qëndroni mirë dhe kërkoni kujdesin për shëndetin tuaj mendor! Urime festat te dashur miq, ju deshiroj jetë te shendosh dhe të lumtur?”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Happy Holidays my friends, always take your life to another level in new year, personally and professionally ….. ? No matter how hard was the past year you CAN always start again ? Stay well and please look after your mental health! #VisualsWithVera . Urime festat te dashur miq, ju deshiroj jetë te shendosh dhe të lumtur? . #mentalhealth #psychiatrist #stylingismypassion #livelifetothefullest #womanempowerment

A post shared by Vera Ora (@veraora) on