Vesa Luma dhe Big Basta më në fund bëhen bashkë

Vesa Luma dhe Big Basta më në fund janë bërë bashkë.

 

Këngëtarja Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj Big Basta janë bërë bashkë në Tiranë, pas një kohe të gjatë larg njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Javë më parë Vesa u rikthye në Kosovë e Shqipëri ndërs Big Basta vazhonte punën në Zelandën e Re.

Gjatë një interviste të fundit, e pyetur se pse aktualisht ndodhet larg burrit, Vesa kishte thënë se është vetëm çështje kohe, pasi shumë shpejt edhe Big Basta do të rikthehet në Shqipëri dhe kështu ndodhi.

Çifti u bënë bashkë në Shqipëri dhe këtë e ka bërë të ditur Vesa me një foto të publikuar në llogarinë e saj në Instagram./Lajmi.net/

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 Finally ?‍❤️‍? 

A post shared by   Vesa Luma  (@vesaluma) on