Vesa Luma kujton babain e ndjerë nëpëprmjet kësaj videoje duke kënduar

  Vesa Luma e ka kujtuar babain e saj nëpërmjet një videoje të realizuar vite më parë.      

Këngëtarja Vesa Luma është bërë nostalgjike për kohën e shkuar andaj ka hapur arkivat për ta ndarë me ndjekësit një video të realizuar sa e kishte babain gjallë, shkruan lajmi.net.

Vesa Luma pranë videos së postuar në të cilën shihet duke kënduar njërën ndër këngët e para të saj i ka shruar edhe disa fjalë me emocion.

”Vesa Luma 23 years ago challenge?  1996 Sa shume kujtime nga kenga ime e pare.. Dhe nje nga te rrallat video ku jemi bashke me babin i cili shihet duke me percjell me vemendje lart mbi skene??…Qysh atehere kishim deshire te eksperimentonim duke fut ne kang pak hip hop per te qene ne hap me trendin?E me e forta jane lulet e famshme qe kane qene nje ndjeje teper e mire..”, ishin fjalët e saj./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 #Vesaluma 23 years ago challenge? #1996 Sa shume kujtime nga kenga ime e pare.. Dhe nje nga te rrallat video ku jemi bashke me babin i cili shihet duke me percjell me vemendje lart mbi skene??… Qysh atehere kishim deshire te eksperimentonim duke fut ne kang pak hip hop per te qene ne hap me trendin? E me e forta jane lulet e famshme qe kane qene nje ndjeje teper e mire.. #imissyoudad #memories #feelingnostalgic 

A post shared by   Vesa Luma  (@vesaluma) on