Vesa Luma siç nuk e kemi parë kurrë, pozon e shtrirë me këmbët lart

Vesa Luma erdhi shumë më ndryshe në fotosesionin e ri.

 

Vesa Luma ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, ku u shfaq e shtrirë në shtrat, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja dukej joshëse e veshur me këmishë të bardhë dhe pantallona të zi, ndërsa kishte ngritur këmbët sipër.

Për ndryshe, “Spaska qenë e shkrume” titullohet projekti i fundit nga Vesa Luma, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.

Sa i përket jetës private, Vesa është e martuar me Big Bastën dhe bashkë kanë një djalë, Lianin. /Lajmi.net/