Vesa Luma sjell kujtime nga Zelanda e Re

 

Vesa Luma për një kohë jetoi në Zelandë bashkë me burrin dhe djalin.

Vesa Luma tani po jeton dhe vepron në Prishtinë, kurse përmes rrjeteve sociale ka sjellë kujtime nga Zelanda, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa prej momenteve më të bukura që ka kaluar në atë vend.

Për ndryshe, Vesa është e martuar me Big Bastën dhe bashkë kanë një djalë, Lianin. /Lajmi.net/

Loading poll ...