Vesa Luma vjen më e bukur se kurrë

Vesa Luma është një këngëtare e cila vlerësohet për zërin unik, por edhe bukurinë natyrale që ajo ka.

Këngëtarja e njohur, është tejet aktive në rrjetet sociale, dhe në imazhin e publikuar, së fundi, ka mahnitur me pamjen, shkruan Indeksonline.

Vesa së fund,i në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një imazh ku ajo dukej më bukur se kurrë më parë, me një grim të theksuar dhe buzë të kuqe Vesa ka mahnitur me pamjen.

Atraktive, dhe tejet joshëse erdhi në këto imazhe këngëtarja e njohur.

Ndryshe, këngëtarja së fundi po qëndron në Kosovë ku edhe po punon për projekte të reja.