Veshja në të cilën Era Istrefi ekspozoi të pasmet kushtoi shtrenjtë, ky është çmimi

Era Istrefi mbrëmë (e shtunë) e ka publikuar një foto në të cilën ka treguar vithet bombastike, ndërsa sot u publikua kosto mjaft të lartë e veshjes.

Era Istrefi tashmë është bërë emër shumë i njohur në botën e muzikës dhe jo vetëm në vend, emri i saj po komentohet edhe nëpër botë, kështu suksesi ndërkombëtar i saj po shkon mjaft mirë.

Duke qenë kështu edhe të ardhurat që ajo merr nga muzika sigurisht se janë të mëdha andaj Era bën shpenzime të shumta për dukjen e saj.

Së fundmi në një foto të publikuar në Instagram ajo është shfaqur shumë seksi, e veshja e saj ka kushtuar shtrenjtë.

Kostumi i saj bardh e zi nga disenjatorja Anne-Marie ka kushton 136 euro, çanta Coco Channel llogaritet se kushton 2850 euro, ndërsa syzet e brendit Lespecs x Adam Selman 100 euro