Video: Skena të pabesueshme gjatë Granada-United

Gjatë çerekfinales së parë të Europa League mes Gr anda dhe Manchester United është verifikuar një skenë e pabesueshme.

Një burrë lakuriq është futur në fushë, pavarësisht se ndeshja luhet me dyer të mbyllura.

Bëhet fjalë për një njeri që njihet në Granada, i cili del rrugëve të qytetit në këtë mënyrë.


GAFË E ROMËS, Ajaxi merr avantazhin me një super kombinim Tadic-Klassen! (VIDEO)

Manchester United arrin fitore ndaj Granadas