Violeta Kukaj flet për operacionet plastike, tregon se a ka bërë ndonjë të tillë

Violeta Kukaj flet për operacionet plastike, tregon se a ka bërë ndonjë të tillë

 

Violeta Kukaj ka treguar nëse ka bërë ndonjë ndërhyrje në fytyrë.

Violeta Kukaj ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu të pathënat rreth saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ndër të tjera ka folur rreth suksesit të projektit të fundit si dhe për planet për këngët e reja,

Po ashtu, ajo u pyet nëse ka realizuar ndonjë ndërhyrje kirurgjike dhe a është pro apo kundër tyre.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha këngëtarja. /Lajmi.net/