‘Xhakarta’ në Stamboll, por atje mori surprizën më të ëmbël

Arta Elezaj është aktorja që u bë e njohur për publikun shqiptar në një kohë shumë të shkurtër.

Aktorja nga Istogu u bë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell OraInfo.

Ajo që e bëri atë më të njohur në publik është pamja e saj dhe sidomos stili i veçantë i flokëve.

E këto ditë ‘Xhakarta’ ka shkuar për pushime në Stamboll, e atje sot mori një dhuratë e që duket se e ka gëzuar shumë.

Loading poll ...