‘Xheku’ ka një nuse të bukur, por shikoni në ҫfarë gjendje e ka publikuar atë

Naser Rafuna është ndër aktorët më të njohur në vend.

Ai karakterizohet me rolet e tij të shumta, e së fundmi me atë të ‘Xhekut’, shkruan ORAinfo.

Naseri është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka publikuar një foto në të cilën shihet gruaja e tij paksa e lodhur.

Ndryshe, ai ka një familje të vogël, gruan dhe një djalë.