Xhensila Myrtezaj plot emocione kur flet për vajzën

  Xhensila Myrtezaj gjatë intervistës së fundit foli edhe për epitetin nënë.      

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj gjatë një interviste të dhënë për emisionin ‘Mirage’ ka treguar disa detaje interesante për jetën private dhe karrierën muzikore, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera ajo ka folur edhe për amësinë për çka u emocionua shumë. Detajet i sjell intervista e plotë në të cilën ajo vjen si rrallë herë.

Xhensila vitin që lam pas ka thyer rekord me suksesin e projektit muzikor ‘Çika çika’ këngë kjo e cila sot ka arritur shifrën e 70 milionë klikimeve në Youtube./Lajmi.net/