Xhensila Myrtezaj sjell imazhin e ëmbël, ja si është veshur

Xhensila Myrtezaj ka publikuar një fotografi të re në Instagram.

Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re, në të cilën vjen me shumë stil, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja duket mahnitëse teksa ishte kombinuar me ngjyrë kafe dhe të zezë.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Xhensila Myrtezaj është “Çika çika”, në duet me Ardian Bujupin.