Xhensila shfaqet natyrale, ky imazh tregon a ka operacione plastike

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja nga Shqipëri, e që me zërin, elegancën dhe thjshtësinë e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Ajo dhe aktori I njohur Bes Kallaku janë martuar para pak vitesh dhe dasma e tyre madhështore e me shumë të ftuar pushtoi mediat rozë për disa javë rresht, përcjell ORAinfo.

Tani ata janë prindër të një vajze, që e kanë quajtur Ajka, dhe gjatë kësaj kohe Xhensila është larguar nga skena për t’iu përkushtuar rritjes së vajzës.

Xhensila është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto ku duket shume natyrale pa grim.