Xhesika Berberi duket si ‘kukull’ në shfaqjen e fundit

Modelja shqiptare e cila po vazhdon karrierën në Amerikë, Xhesika Berberi ka publikuar imazhe të reja.

Biondina simpatike, ka një fizik që secila femër do e kishte lakmi dhe bukuria e saj natyrale u vu re edhe në imazhet e fundit, shkruan, Indeksonline.

Ne veshje të thjeshtë dhe grim të lehtë, Xhesika ia arriti që përsëri të jetën në formë të mirë.

Atraktive dhe e këndshme u shfaq edhe kësaj radhe modelja e njohur.