Yllka Kuqi befasohet nga burri: Jetoj për këto momente

  Yllka Kuqi ka pranuar një befasi të këndshme nga bashkëshorti i saj.      

Yllka Kuqi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën ka treguar se si u befasua nga bashkëshorti i saj, shkruan lajmi.net.

Bashkëshorti i Yllkës i ka përgatitur asaj kafe dhe disa deserte, ndërsa këngëtarja u emocionua pas kësaj befasie.

“Jetoj per k’to momente. Faleminderit dashuri”, ka shkruar Yllka.

Për ndryshe, këngëtarja gjatë kësaj periudhe ka qenë shumë aktive me projekte muzikore për fundvit. /Lajmi.net/