Yllka Kuqi sjell imazhet më të bukura

Shquhet për stilin dhe elegancën që ka krijuar ndër vite.

Këngëtarja gjakovare, Yllka Kuqi, po vazhdon që të sjellë gjithnjë e më shumë imazhet nga më atraktivet, shkruan Kosovarja.

E tillë është shfaqur edhe në të fundit, veshja e të cilës ishte e tëra në të zezë, dhe që Yllka dukej tejet në formë në to.

Sikur çdo herë, pëlqimet dhe komentet që ajo pranoi nga fansat e saj ishin nga më të povizitivet. /Kosovarja/