Yllka nuk e ka problem që do të shëndoshet, shikoni ҫfarë ha në darkë

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në public u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ҫfarë po ha për darkë.

Duket se Yllka nuk e ka problem që do të shëndoshet

Loading poll ...