Zaimina Vasjari e veshur me shumë stil, në këtë vend po e kalon vikendin

 

Zaimina Vasjari është shfaqur e veshur me shumë stil.

Këngëtarja Zaimina Vasjari e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram dhe shihet e veshur me shumë stil, shkruan lajmi.net.

“E diela me diell në Vlorë”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë tek e cila ka pranuar pëlqime por edhe komentet nuk kanë munguar.

Emri i Zaimines së fundmi në media është përmendur shpesh për faktin se si ka arritur t’i ruajë linjat trupore edhe pas lindjes së vajzës Khloe.

Me linja perfekte shfaqet edhe në foton e lartëpërmendur./Lajmi.net/