Zaimina Vasjari publikon imazhe duke u depiluar

Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme.

Së fundi, ajo ka publikuar në llogarinë e saj një fotografi ku shfaqet teksa depilohet dhe duket se nuk e ka fare problem.

Zaimina shquhet për format e saj trupore dhe në përgjithësi pamjen e jashtme.

Rikujtojmë që Zaimina gjatë vitit 2018 është bërë nënë duke sjell në jetën të bijën qe e ka pagëzuar me emrin Khloe.