Zaimina Vasjari tregon këmbët e gjata në robdëshambër 

 

Zaimina Vasjari i ka treguar këmbët seksi.

Këngëtarja Zaimina Vasjari e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe në të duket joshëse, shkruan lajmi.net.

Kësaj here nuk e ka zbuluar gjoksin e as nuk u vesh shkurt por me robdëshambër i janë vënë në pah këmbët të cilat e bëjnë të duket tejet tërheqëse.

Zaimina është tashmë nënë po linjat ka arritur t’i ruajë. Sa i përket projekteve muzikore ka filluar të bëhet shumë pasive por rikthimi i fuqishëm është i pritshëm./Lajmi.net/