Zanfina Ismaili: Në fund të ditës, realiteti t’bjen kresë

Është ndër këngëtaret dhe motrat më të përmendura, e cila është tejet aktive në rrjetet sociale duke ndarë çdo risi me ndjekësit, shkruan Kosovarja.

Emri i saj komentohet shumë në mediet rozë, e që kësaj here për një përgjigje me të cilën ka treguar realitetin e hidhur i cili fshihet pas lukseve që shohim çdo ditë tek të famshmit.

Një fanse e kishte komplimentuar sepse Zanfina asnjëherë nuk promovon veshje të shtrenjta gjë që e bëjnë shumë fytyra tek ne, por që përgjigja e saj vërtetë tregon se është me këmbë në tokë.

Për më shumë, më së miri flet imazhi në vazhdim./Kosovarja/