Zbulohet gjinia e foshnjës së Diellzës dhe Fisit

Është zbuluar në mënyrë të veçantë gjinia e foshnjës së Diellza Kolgecit dhe Fisnik Rugovës.

Diellza Kolgeci dhe Fisnik Rugova do të bëhen shumë shpejtë prindër dhe në ndejën private të organizuar çifti e kanë zbuluar edhe gjininë e foshnjës

Dyshja do të bëhen prindër të një vajze dhe ky fakt i ka gëzuar shumë të dy pas Diellza që nga fillimi është shprehur se po lutet të jetë vajzë e gjatë mbrëmjes së sotme zbuloi se edhe Fisi është shumë feminist./Lajmi