Zbulohet identiteti i biondes misterioze e cila u pa në krahët e Flori Mumajesit 

Zbulohet identiteti i biondes misterioze e cila u pa në krahët e Flori Mumajesit 

 

Ditën e sotme në të gjitha mediat u përhap me shpejtësi një video ku Flor Mumajesi shfaqej duke kërcyer në një nga clubet e natës në Prishtinë me një vajzë misterioze.

Në videon e publikuar prej tij, shihej se ai po argëtohejë pranë bjondes bukuroshe, e cila ishte e panjohur për publikun. Të gjithë filluan të pyesnin se cila ishte ajo dhe më në fund është zbuluar identiteti i saj.

Sipas ‘Iconstyle’, vajza në fjalë quhet Vivien Pitarka, një vajzë e cila është shumë e njohur në Kosovë pasi merret me organizimin e festive, koncerteve dhe eventeve të ndryshme.

Vivien është gjithashtu dhe mjaft e ndjekur dhe në ‘Instagram’, ku fotot e saj kanë tërhequr shumë vëmendjen e publikut.