Zbulohet ilaçi që fshehin mjekët/ Është kuruesi më i mirë i te gjitha koherave

Kan.ce.ri është një nga sëm.un.djet më të rënda, mijëra njerëz dia.gno.stikohen me të. Në disa raste ai shërohet me sukses, sidomos nëse zbulohet me kohë.

Ajo që krejt mjekët jua thonë është se, për shërimin e tyre nevojitet kim.iote.rapia. Hulumtimet kanë treguar se kim.iot.erapia e dobëson organizmin e njeriut dhe se ata nuk mund të nxirret, shkaku i terapisë me kim.iot.erapi. Askush nuk do t’jua thotë se kan.ce.rin mund ta shëroni në mënyrë natyrale.

Por, duhet ta dini se shërimi natyral i tij është më efikas. Kjo recetë është e shkëlqyeshme dhe e suksesshme, shumë pacientë janë shëruar me këtë recetë. Ky il’aç vret qelizat e kan.ce.rit, pastron mëlçinë, enët e gja.kut, forcon trurin dhe ndihmon shërimin e atyre që kanë përjetuar su.lmin në zemër

Përbërësit: – 15 limonë, – 12 thelpinj të hudhrës, – 400 gramë sytha gruri, – 400 gramë arra, – 1 kg mjaltë.

Përgatitja: Grurin e vendosni në enë dhe e mbuloni me ujë. E lini gjatë natës dhe ia derdhni ujin pas 10 deri 12 orë. Më pas i lini edhe për 24 orë. Pas kësaj periudhe kohore, bluani arrat dhe sythat e grurit bashkë. Pastroni hudhrat, bluani 5 limonë të paqëruar dhe ia shtoni masës, e shtoni mjaltin dhe konsumoni masën me lugë të drunjtë. Përdorimi: Nëse vuani nga kanceri, merrini 2 lugë nga kjo në çdo dy orë dhe ju lutemi mos harroni te na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur(mbi Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .