Zgjedh mes emnakeve të saj, Adelina Berisha jep përgjgjen e papritur

 

Adelina Berisha ka dhënë përgjigjen e papritur kur u pyet të zgjedh mes Adelina Eminit dhe Adelina Tahirit.

Adelina Berisha ishte e ftuara e radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisonit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur, shumë prej tyre miq të mirë të saj.

Ajo ka zgjedhur mes dy emnakeve të saj, Adelina Eminit dhe Adelina Tahirit, meqë rast befasoi me përgjigjen.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 2:24 mund të kuptoni përgjigjen e saj. /Lajmi.net/