Zhgënjehen fansat e Feros

Fansat e Feros janë ndarë të zhgënjyer.

 

Reperi Fero kishte paralajmëruar se projekti i tij më i ri muzikor do të publikohet sot, shkruan lajmi.net.

Mirëpo fansat që e prisnin me padurim publikimin e këngës, janë ndarë të zhgënjyer pasi për shkaqe teknike kënga është shtyer për ditën e nesërme.

Këtë e bëri të ditur menaxheri i reperit Fero, Met Elshani nëpërmjet një postimi në Instagram.

“MOMO per arsye teknike del neser ora 18 flm per mirkuptim “, ka shkruar ai.

Fero po vazhdon suksesin e tij në muzikë dhe konceretet nëpër vende të ndryshme të botës nuk po mungojnë./Lajmi.net/

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 MOMO per arsye teknike del neser ora 18 flm per mirkuptim ? @zzap1 @ferofera @zzapnchriss @filmnation.al 

A post shared by   Met Elshani  (@mettelshani) on