Zvicra U21 publikon listën e të ftuarve, tre talentë kosovarë

Kombëtarja e Zvicrës U21 ka bërë publike listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen miqësore ndaj Irlandës U21.

Në këtë listë ndodhen tre talentë me prejardhje nga Kosova, respektivisht Shqipëria, shkruan lajmi.net.

Amir Saipi që ishte pjesë e Kosovës është i përfshirë në Kombëtaren e Zvicrës U21, bashkë me Kastriot Imerin dhe 17-vjeçarin shqiptar Albian Hajdari.

Lista e plotë./Lajmi.net/


Sipas Meri Shehut ana romantike për çdo shenjë do të jetë kështu…

Zbulohen sa para do fitojnë skuadrat nga Seria A