ZYRTARE: Bekim Balaj me ekip të ri!

Bekim Balaj me ekip të ri. Pasi la në këtë verë austriakët Sturm Graz pas dy sezonesh dhe deri në ditët e fundit ishte në kërkim të një aventure të re, ka gjetur destinacionin e ri.

Përmes një postimi në rrjetet sociale rusët e Nizhny Novgorod njoftojnë afrimin e sulmuesit të kombëtares kuqezi. 30-vjeçari ka firmosur për dy sezone me skuadrën e Premier Ligas.

Ky është një rikthim për Balajn në Rusi, pasi më parë ka luajtur me Akhmat Grozyn dhe e njeh shumë mirë Rusinë, gjuhën dhe futbollin e këtij vendi.


Interi nuk niset drejt SHBA, anulohet fluturimi dhe turneu

​Trajneri i Dritës optimist: Dimë gjithçka për Feyenoordin, është sportive të shpresojmë