ZYRTARE: Darko Tofiloski është zyrtarisht futbollist i KF Trepçës’89

KF Trepça ’89 njofton se Darko Tofiloski është bashkuar me skuadrën e tyre.

Portjeri Maqedonas Darko Tofiloski është zyrtarisht futbollist i KF Trepçës’89, shkruan lajmi.net.

“Tofiloski ka pasur një karier mjaftë të pasur ku ka luajtur në superligën e Maqedonisë së Veriut, ligën e parë të Zvicrës, superligën e Sllovakisë ku ka luajtur me disa ekipe të ndryshme, superligën e Armenisë dhe së fundi ishte pjesë e FC Dritës”, u tha në njoftim të klubit.

Ndeshja e ardhshme e Minatorëve do të jetë ndaj Llapit nesër me fillim nga ora 13:00, ndërsa Tolifoski mund të debutojë ndaj Prishtinës më 27 shkurt./Lajmi.net/

Darko Tofiloski i u bashkohet “Minatorëve”

Portjeri Maqedonas Darko Tofiloski është zyrtarisht futbollist i KF…

Posted by KF Trepça ’89 FC on Tuesday, February 23, 2021


Vajza “buzët më të mëdha” tani po tregon gjoksin e zgjeruar

‘Gafa’ e Lazios në mbrojtje, Bayern Munich kalon në epërsi