ZYRTARE: Simone Padoin i bashkohet stafit te Allegrit tek Juventusi

Simone Padoin është rikthyer në Juventus.

Ish-futbollisti i Juventusit, Simone Padoin është rikthyer tek Juventusi por jo si futbollist, shkruan lajmi.net.

Ai i është bashkuar stafit teknik te trajnerit Massimiliano Allegri.

Padoin ishte pjesë e Juventusit nga viti 2012 deri në vitin 2016 duke fituar pesë scudetto, dy Coppa Italia dhe dy Superkupa të Italisë./Lajmi.net/

 


Ballo-Toure: Tek Milano do të rritem si lojtar

Amerikani ‘ia sheh hajrin’ vaksinimit kundër koronavirusit, bëhet milioner