Lajme

Bebe Rexha shkëlqen me veshjen elegante dhe dekolte të hapur (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka shkëlqyer me paraqitjen e saj në Festivalin e Kanës. Ajo ka marrë vëmendjen e të pranishmëve me fustanin e saj ku dukej tejet seksi.

Krijueja e hitit “Call You Mine”, ka ndarë disa foto ku shfaqet e veshur me fustanin e zi, tejet elegant dhe e grimuar me hije natyrale nga një artiste shqiptare.

Bebe i bëri thirrje fansave që të blejnë biletat për turin e saj që do ta mbajë këtë verë.

TS Poll - Loading poll ...
View this post on Instagram

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)