ShowBizzz

Santiana: Partneri jem nuk ma ndalon me pas shokë, më shkon llafi ma shumë me meshkuj

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’, Santiana Maloku ishte përfolur mjaftë shumë për afërsinë e saj me Bucin sa…

Read More »

Alba një shkodrane trimëreshë, në mes kafkave të njerëzve

Alba Vukaj qe pas daljes nga ‘Big Brother VIP Kosova’ është mjaftë aktive në rrjetet sociale. Aktualisht është në Meksikë,…

Read More »

Olti Curri nxjerr foton e Sarës dhe banorit të ri VIP: “Rrezik ka dashnor edhe …”

Banori më i ri i BBVIP3, Stivi po përflitet se ka pasur një lidhje me një nga konkurrentet, Sara Gjordenin.…

Read More »

Xhuliana Nura bëhet gati për dasmë

Xhuliana është një nga finalistet e sezonit të parë të Big Brother VIP Kosova. Ajo edhe brenda por edhe jashtë…

Read More »

Arta Kabashi reagon për herë të parë pas daljes nga ‘BBV3’

Në prime-n e fundit të “Big Brother VIP”, dy banorë lanë përfundimisht shtëpinë, Albi Nako dhe Arta Kabashi. Mirëpo ndryshe…

Read More »

Gjyqi brenda BBVA 3, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, i gatshëm të dalë nga shtëpia

Ditën e sotme (e hënë) në shtëpinë më të famshme në Shqipëri erdhi një zarf i bardhë, i cili thotë…

Read More »

VIDEO/ Pas ndarjes me Ledrin, Sara ka një këshillë për të gjitha vajzat!

Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë qëndruar të heshtur në lidhje me lajmet e ndarjes, por postimet në rrjete sociale…

Read More »

“Tani që do vij në Kosovë më shpesh…”, Arbana Osmani në drejtimin e BBVK3?

Ledion Liço i cili mori detyrën e moderatorit të Big Brother VIP Albania 3, la pas ‘simbolin’ e këtij spektakli,…

Read More »

‘2 Gisht Mjaltë 2’ thyen rekord, 50.000 bileta të shitura në 10 ditë!

Ashtu siç pritej “2 gisht mjaltë 2” ka thyer rekord! Filmi po bën namin në kinematë e Shqipërisë, Kosovës, Maqedonisë…

Read More »

Gani Gërmia flet për raportet me ish-banorët pas Big Brother: Falënderimi i takon Allahut që të mos i shohë kurrë më

Gani Gërmia ka dhënë një intervistë për “Robi Plaket Kur Don Vet”, ku mes tjerash ka folur për periudhën e…

Read More »
Back to top button