Princ Harry e pranon që i ka raportet e ftohura me vëllanë e tij

Thashethemet për një mosmarrëveshje midis vëllezërve mbretërorë filluan pasi Princi William raportohet se i tha…

Kurti: Kur të takohemi me Beogradin duhet t’ia përsërisim se pavarësia është kompromis

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në një intervistë në Syri Tv, ka folur edhe…

Merrini gjethet e rrushit dhe ruajini ne ngrirje te frigoriferit dhe pervec japrakut ju do te beni dhe dicka tjeter fantastike

I keni ngrënë japrakët e parë, apo dollmat siç quhen në disa zona, për sivjet?…

Ndihmojeni veten apo miqte tuaj duke i treguar kete kure te diabetit, nevojiten vetem gjethet e ketij fruti

Diabeti është një nga sëm.un.djet më të përhapura në ditët e sotme, si tek femrat,…

Ka qene dhe eshte kengetare e preferuar e publikut Shqiptar, e gjeni dot se per ke behet fjale

Këngëtarja shqiptare është kthyer në kohë, vite me pare kur ajo ishte e vogel ne…

E gjetën të mbuluar në mes të rrugës, shqiptari vd.es në mënyrë të m.istershme në Itali

Mbetet m.ister v.dekja e një 44-vjeçari shqiptar, i cili ka nd.ërruar jetë në spital pasi…

K.okainë në këmbim të s.eksit, shqiptari a.rrestohet i zh.veshur nga k.arabinierët italianë teksa po vë.zhgohej nga…

äAi përfitoi nga v arësia e një gruaje 40 vjeçare ndaj dr ogës dhe faktit…

Sikur ta dinit qe kjo diete do t’iu humbas 2-3 kg ne jave do e kishit provuar te gjithe

Problemet me kilet e tepërta apo ndjesitë e fryrjes janë prezente në jetë e përditëshme…

Me rekorde kriminale në Itali, arrestohet 43-vjeçari në kërkim ndërkombëtar (EMRI)

Shërbimet policore të Komisariatit Kurbin, pas informacioneve të marra në rrugë operative dhe një pune…

‘Keni vr arë dy herë familjen’/ Pamjet e aski dentit të vëllait të Gjylametit, reagon ashpër ish deputeti: Gazetarë pa skrupuj

Ish-deputeti socialist Pjerin Ndreu, tashmë kryebashkiak i Lezhës reagon ashpër për publikimin e videos së…