Në qendër të vëmendjes

  45 mins ago

  Bukuroshja Mejreme Hajdaraj fiton në Egjipt kurorën e ‘Miss Elite World 2023’

  Mejreme Hajdaraj është një emër i ri në modeling, por me suksese të shumta në këtë fushë. Ajo ka fituar…
  1 hour ago

  Orari i gjatë i punës rritë rrezikun për diabet

  Studime të shumta veçse kanë dëshmuar se të punuarit për më gjatë se 39 orë në javë është gjë e…
  1 hour ago

  Getinjo konfirmon më në fund rikthimin me Vivin

  Reperi i njohur, Getnjo ka konfirmuar ribashkimin me Vivien Thanon, me të cilën u nda javë më parë. Pak minuta…
  2 hours ago

  Horoskopi ditor për sot, e Shtunë 3 Qershor 2023

  Dashi Do luani shumë me ndjenjat e atij që keni në krah sot dhe kjo pa e kuptuar se më…
  2 hours ago

  A e pengon Sara të dalë me shokët? Ledri i habit të gjithë dhe e thotë troç

  I ftuar në “Më lër të flas”, këngëtari Ledri Vula me humor ka dhënë disa “detaje” nga marrëdhënia e tij…

  IN THIS WEEK’S ISSUE

  RRETH BOTËS

  Back to top button